השירותים שלנו

משכנתא חדשה

לקוח המעוניין לרכוש נכס אך אין ביכולתו לרכוש אותו מהונו האישי בלבד, ייעזר בהון חיצוני מהבנק בכדי להגיע לסכום הרצוי. הבנק משעבד את הנכס בכדי להבטיח את ההחזרים התקינים של ההלוואה. בעסקה כזו הלקוח מקבל ליווי אישי מהרגע הראשון, עוד לפני חתימת החוזה מול המוכר. כלכלן צמוד יעשה לכם סדר בין שלל המסלולים והאפשרויות ויעבוד מול מספר בנקים עד הגעה לתמהיל המשכנתא הטוב ביותר. הלקוח יודע שהוא מקבל ליווי צמוד מיועץ אובייקטיבי אשר מטרתו אחת היא: להשיג עבורו את התנאים הטובים ביותר.

מחזור משכנתא קיימת

לקוחות רבים משלמים משכנתא אותה לקחו בעבר, אך אינם נהנים מתנאי השוק שהשתנו. כיום הריביות נמוכות מאוד, וניתן במספר מהלכים מול הבנק להחליף את המשכנתא לתנאים אחרים, טובים יותר. החיסכון במחזור ההלוואה יכול להתבטא בקיצור התקופה, בהפחתה של ההחזר החודשי, ותמיד בחיסכון בסך התשלומים לבנק.

הלוואה לכל מטרה

הבנק נותן הלוואות בשעבוד נכס גם לצרכים פרטיים נוספים, כדוגמת סגירת חובות, שיפוץ ומטרות נוספות. אצלנו במשרד מתמחים גם בסוג כזה של הלוואות, ודואגים לכם להלוואה הזולה ביותר והמתאימה ביותר עבורכם.

הלוואת נדוניה

הילדים מתחתנים? יש הלוואה ייעודית בכדי לעזור לילדים לקנות דירה. משרדינו מטפל גם בעסקאות כאלו במטרה לצמצם כמה שיותר את ההוצאות הכספיות.

ביטוחי משכנתא

ניתן לקבל אצלנו שירות לכל סוגי הביטוחים: נכס, חיים, רכב ועוד. בעת לקיחת משכנתא, יש צורך בביטוחי משכנתא, ביטוחי חיים ונכס אשר יטופלו במשרדנו.

לאוס בניית אתרים