אודות

אודות

משכנתא היא העסקה המשמעותית ביותר שאנו עושים בחיינו האישיים. לכן חשוב שהמשכנתא שלכם תהיה מתוכננת ומותאמת לצרכים וליכולות הכלכליות שלכם. אנחנו באביב ייעוץ משכנתאות נעניק לכם ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי בכל שלב בו אתם נמצאים ביחס למשכנתא. בזכות הניסיון והידע שצברנו ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים גם במשכנתא חדשה, גם במשכנתא קיימת, גם בהחזר החודשי וגם בסכום הסופי.

קודם כל אתה, אחר כך הבנק

משכנתא לוקחים בבנק. אך הבנקים אינם אובייקטיבים בנוגע לצרכים שלכם ויתנו לכם משכנתא בתנאים שבעיקר ישרתו את צרכי הבנק ולא אתכם. באביב ייעוץ משכנתאות נבצע את כל הדרוש על מנת שתקבלו מהבנק את התנאים הטובים ביותר שיחסכו לכם עשרות אלפי שקלים לעומת משכנתא שניתנת ללא יעוץ מתאים.

אחוזים, ריביות, מדדים, ביטוחים ועוד מושגים חדשים רבים עומדים בפניכם. כל משכנתא מורכבת מגורמים רבים אשר הבקיאות בהם יכולה לחסוך עשרות אלפי שקלים. הייעוץ והליווי האישי אותו אנו מעניקים באביב ייעוץ משכנתאות, מאפשר לכם לקחת את המשכנתא המתאימה ביותר ולפי התנאים הטובים ביותר בשבילכם. ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי יחד עם עבודה נכונה מול הבנקים מעניקים לכם את השקט הנפשי והביטחון.

חסכתם במשכנתא עשרות אלפי שקלים.

גם כעת, כאשר התנאים למשכנתא כבר חתומים מול הבנק, ניתן להגיע לתנאים טובים יותר ולתוצאות שישפיעו על ההוצאות החודשיות שלכם. בכל שלב בו אתם נמצאים ביחס למשכנתא ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

נשווה

לאחר בחירת תמהיל ההלוואה לכל מטרה שלכם, נצא למכרז ריביות בבנקים על מנת להשיג עבורכם את הריביות הטובות ביותר.

נבחר

את מסלולי ההלוואות המתאימים לך, עפ"י היכולות, הצרכים וע"י בחינה כוללת של שינויים צפויים ביכולות ההחזר בעתיד.

תחסוך

עשרות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא, תקצר את חיי ההלוואה והכי חשוב - תצא עם חיוך גדול!

לקוחות ממליצים
כבר משלמים משכנתא? אפשר לחסוך בהוצאות
ההוצאה החודשית של המשכנתא הינה מההוצאות הגדולות למשפחה בישראל. באמצעות מספר מהלכים מול הבנק ובייעוץ אישי באביב ייעוץ משכנתאות ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים בהוצאות המשכנתא.