משכנתא חדשה בירושלים

רכישת דירה בירושלים מגלמת בתוכה מגוון רחב מאד של יתרונות. אלא שזהו גם צעד בעל השלכות כלכליות עצומות, כיאה לסכום העצום שמונח כאן על כף המאזניים. כמעט בכל המקרים, יכול הישראלי הממוצע לרכוש את הדירה רק לאחר שהוא לוקח משכנתא חדשה, ורצוי כזו המתאימה לצרכים וליכולות שלו במידה האידיאלית. אבל איך בדיוק עושים את זה? ובכן, כאן בדיוק מתחילים לדבר על ייעוץ משכנתאות.

המטרה: ייעוץ מקיף בלתי תלוי

התכלית העיקרית של ייעוץ משכנתאות, אם כן, ברורה: לכוון את הלקוח לעבר מסלול המשכנתא המתאים לו ביותר. מה שחשוב להדגיש הוא שכדי שהייעוץ יהיה יעיל באמת, חשוב שהוא יהיה אובייקטיבי. במילים אחרות: ייעוץ הניתן על ידי הבנק בו מתנהל החשבון נחשב למומלץ הרבה פחות, ולו מכיוון שהבנק יחשוף את הלקוח רק למספר מצומצם של מסלולים ואפשרויות, בהתאם למדיניות שלו – לוקח המשכנתא "מפספס" לא מעט אפשרויות. זאת ועוד, בלא מעט מקרים מכוון הבנק את הלקוח שלו לעבר המסלולים המשתלמים ביותר עבור הבנק, ולא בהכרח הטובים ביותר ללקוח.

הייעוץ האובייקטיבי, לעומת זאת, משנה את חוקי המשחק. ראשית, מגדיר הלקוח, יחד עם הגורם המייעץ, את הדרישות שלו מהמשכנתא, בין השאר על פי היכולות הכלכליות שלו בהווה, התחזיות לגבי העתיד וגובה הנכס. לאחר מכן, סוקרת החברה המייעצת בשמו את ההצעות שמעניקים הבנקים השונים, וממליצה להם על זו האידיאלית ביותר עבורם. זאת ועוד, אנשי החברה מתנהלים אל מול המוסדות הפיננסיים במטרה לשפר עוד יותר את תנאי ההלוואה הבסיסיים, אפילו כאשר תנאי המשכנתא חתומים, לכאורה, על ידי הבנק.

משכנתא בירושלים

המשמעות הישירה של כל אלה היא הגדלה ניכרת של הסיכויים לבחור משכנתא חדשה בירושלים משתלמת במיוחד, המגלמת בתוכה חיסכון של עשרות אלפי שקלים, אם לא מעבר לכך. אז נכון שפתאום רכישת דירה בירושלים לא נראית כל כך מורכבת?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

ייעוץ משכנתאות בירושלים

מעוניינים לרכוש דירה בירושלים? הסיכויים שתוכלו לעשות זאת ללא לקיחת משכנתא אינם גבוהים כלל וכלל. אלא שהתחום אליו אתם עומדים להיכנס אינו פשוט כלל וכלל

קרא עוד >>
הלוואת נדוניה

הילדים מתחתנים? יש הלוואה ייעודית בכדי לעזור לילדים לקנות דירה. משרדינו מטפל גם בעסקאות כאלו במטרה לצמצם כמה שיותר את ההוצאות הכספיות.

קרא עוד >>
הלוואה לכל מטרה

הבנק נותן הלוואות בשעבוד נכס גם לצרכים פרטיים נוספים, כדוגמת סגירת חובות, שיפוץ ומטרות נוספות. אצלנו במשרד מתמחים גם בסוג כזה של הלוואות, ודואגים לכם

קרא עוד >>