משכנתא לשיפוצים

מי שמעוניין לבצע שיפוצים בבית שלו יודע שיהיה מדובר בעניין שצריך בשבילו לא מעט כסף. יש מי שחוסך מספיק זמן מראש על מנת שיהיה ברשותו סכום הכסף הדרוש, יש מי שהכסף הזה יגיע אליו מהמשפחה ויש מי שיבחן את האפשרות של לקוחת משכנתא לשיפוצים. בדומה למשכנתא רגילה שלוקחים בשביל לקנות דירה חדשה – המשכנתא המיועדת לשיפוצים יכולה להיות בכל מיני סכומי כסף וכך הרבה מאד אנשים יוכלו לשלם בצורה מסודרת עבור השיפוצים ואט אט להחזיר את ההלוואה שלקחו. אמנם המושג משכנתא מתייחס להלוואה לצרכי דירה בלבד אך מכיוון שמדובר בנכס למגורים – ההתייחסות היא כאל משכנתא לכל דבר ועניין.

מה התהליך של לקיחת משכנתא לשיפוצים?

אפשר לומר שהתהליך של קבלת משכנתא לשיפוצים דומה מאד לתהליך של קבלת משכנתא רגילה לצורך קניית דירה. גם במקרה של שיפוצים מומלץ להתחיל את התהליך בפגישה עם יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה שיוכל להתלוות ללקוחות שלו בפגישות בסניפי הבנקים, יבצע עבורם השוואות בין הצעות שונות, יסביר להם את המשמעויות של שמות מסלולים או שיעורי ריבית כאלה ואחרים ויסייע להם לקבל את ההחלטה הכי טובה ונכונה עבורם. יש ערך מוסף גבוה וקריטי בליווי המקצועי של יועץ ולכן גם אם צריכים את המשכנתא לצורך מימון שיפוצים בבית אין לוותר על השירות הצמוד הזה.

החשיבות של קבלת ייעוץ מקצועי פרטני

כל משכנתא היא תהליך בפני עצמו, שכן לכל לקוח יש את המאפיינים הייחודיים והאישיים שלו שישפיעו על המשכנתא שתהיה הכי מתאימה לו, גם אם מדובר בלקיחת משכנתא לשיפוצים. העבודה עם היועץ המקצועי תעבור דרך ניתוח ומיפוי המצב הכלכלי שלו, בחינה מעמיקה של הגיל, המצב הבריאותי ואופק ההשתכרות בטווח הקצר והארוך כאחד וכמובן ביצוע חישובים כדי להתאים ללקוח את המסלול שיהיה הכי נכון ומתאים עבורו. כך הוא יוכל להיות בטוח שהוא בידיים טובות שדואגות לאינטרסים שלו.

מתעניינים במשכנתא לצורך מימון שיפוץ בבית? פנו לאביב ייעוץ משכנתאות וקבלו ליווי מקצועי אישי מקיף שבעזרתו תימצא עבורכם המשכנתא הכי נכונה ומתאימה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

משכנתא פנסיונית
משכנתא פנסיונית

משכנא פנסיונית – למי זה מתאים? מידע נוסף בנושא משכנא פנסיונית – למי זה מתאים? משכנתא פנסיונית – אביב ייעוץ משכנתאות בעולם הכספים והכלכלה אפשר

קרא עוד >>
משכנתא חדשה בירושלים

רכישת דירה בירושלים מגלמת בתוכה מגוון רחב מאד של יתרונות. אלא שזהו גם צעד בעל השלכות כלכליות עצומות, כיאה לסכום העצום שמונח כאן על כף

קרא עוד >>
שירותי חיתום

אנו מעניקים שירותי חיתום ליזמים וקבלנים אשר מעוניינים לבחון מתן מימון ללקוח בשלב המקדים ולהעריך את יכולותיו הפיננסיות של הלקוח והתאמתו לפרויקט.

קרא עוד >>